Виробництво котлів в Чернівцях

Наша компанія реалізовує виробництво котлів Чернівці опалення фірми «Brick» та надає дані прилади до реалізації жителям Чернівців. Наші пропозиції рентабельні, оскільки ціни ми завжди утримуємо на конкурентоспроможної позиції. Купуючи виготовлені нашими майстрами котли українського виробництва, ви значно заощадите особисті кошти, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від видів палива і його сортів, кількість яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів в Чернівцях засновано на застосуванні інноваційного оснащення і останніх технологій, тому котли опалення «Брік» славляться надійністю і довговічністю.

Котли «Брік»: види палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, пропонує такі види палива (котли Брік Чернівці функціонують з будь-якою їх формою):

 • дрова різної варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • тирса і стружка (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • сіно і солома (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій інтернет-магазинів і регіональних ринків (особисті умови в цьому відношенні задають і виробники котлів), то помітите, що види паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось деякі приклади: вартість колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубічний метр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, паливних гранул світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 року).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, зростають на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального агрегату, прагнуть купити котел від виробника Чернівці, адже відсутність посередників у процесі продажу істотно знижує ціни на вироби.

Чому ми рекомендуємо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Чернівцях, наше підприємство не використовує при їх реалізації послуги посередників, тому ми висуваємо кращі пропозиції щодо вартості, при цьому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо своїх клієнтів такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (допустима вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен котел наша компанія надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує повноцінну і точну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вподобаного пристрою на наявному у покупця паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть підібрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модифікацію опалювального котла.
 • Реалізовуючи виробництво твердопаливних котлів Чернівці, ми показуємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації ( ви повинні лише повідомити про дату вашого приїзду): підключений до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності і кількість вироблених гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на фірму сталі, товщину металу, розмір котла, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на цих параметрах ґрунтується вартість.